Tipy pro návštěvu ohňostrojů a dronových show

Návštěva Brněnské přehrady

Návštěva Brněnské přehrady

► Na ohňostroje a dronové show se vydejte včas, nejlépe veřejnou dopravou. Čas do začátku show si užijete ve festivalové atmosféře přehrady u desítek stánků s občerstvením a nápoji všeho druhu, na lunaparkových a zábavných atrakcích nebo sportováním a relaxací na plážích.

► Ohňostroje a dronové show se odehrávají přímo nad hladinou hlavního jezera Brněnské přehrady

► Ohňostroje jsou odpalované za každého počasí, u dronových show může dojít ke změnám při silném větru a dešti (aktuální informace zde na webu, na Facebooku @ignis.brunensis.official a ve vysílání Rádia Krokodýl 103 FM).

► Nejlepší výhledové plochy jsou kolem jižní části přehrady – Přístaviště, Sirka, Kozí horka, Sokolské koupaliště a další.

► Veřejná místa včetně pláží jsou pro diváky přístupné zdarma, jediná festivalová zóna "na vstupenky" pro větší komfort a zážitek je ozvučená RegioJet tribuna k sezení.

► Nezapomeňte rádio s FM tunerem a naladit Krokodýl 103 FM pro synchronizovanou hudbu, ale také dopravní zprávy a další aktuální festivalové informace (hudbu nalaďte pouze na FM příjmu – nepoužívejte internetový stream, který je zpožděný a hudební doprovod tak není synchronizovaný).

► Doprava na ohňostroje a dronové show na přehradě

Výhledová místa na ohňostroj BVV95 nad hradem Špilberk Výhledová místa na ohňostroj BVV95 nad hradem Špilberk Výhledová místa na ohňostroj BVV95 nad hradem Špilberk

Výhledová místa na ohňostroj BVV95 nad hradem Špilberk

Pro sledování ohňostroje BVV95 je vhodné jakékoliv místo, odkud uvidíte hrad Špilberk – nejlepší je pohled z jižní nebo západní strany.

► Můžete se dívat například z Mendlova náměstí nebo z amfiteátru za Koupalištěm Kraví hora.

 S sebou doporučujeme rádio s FM tunerem a naladěný Krokodýl 103 FM pro synchronizovanou hudbu.

► Pozor! Přímo hrad Špilberk je 27.5. uzavřený. Horní část parku pod Špilberkem se bude postupně uzavírat od 20:00.

cz en